سقف کاذب جنوب تهران

سقف کاذب جنوب تهران

امروزه طراحی و دیزاین داخلی خانه ها به صورت مدرن طرفداران بیش تری پیدا کرده به صورتی که دیگر کم تر از طراحی های سنتی استفاده می شود. زیرا به نظر می رسد سلیقه افراد کم کم به سمت مدرنیته شدن پیش می رود و طراحی مدرن را بیش تر می پسندند. اکنون که این مقاله را می خوانید بیش از هزاران مرکز سقف کاذب در حال فعالیت هستند یکی از آن ها سقف کاذب جنوب تهران است که با کیفیت ترین و زیبا ترین سقف های کاذب را طراحی، و تولید می کنند و قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می دارند. حال اگر می خواهید با انواع سقف کاذب و انجام فعالیت و طراحی سقف های کاذب جنوب تهران بیش تر بدانید پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا پایان مطالعه نمایید.

سقف کاذب جنوب تهران

انتخاب سقف کاذب جنوب تهران

اگر در محله های جنوب تهران زندگی می کنید و به دنبال دلنشین کردن فضای اتاق و یا پذیرایی و دیگر قسمت های آن هستید بهترین کار این است که از سقف های کاذب با طراحی های جذاب استفاده کنید به همین منظور دیگر لازم نیست از جنوب تهران تا شمال و یا شرق و غرب مسافت طولانی را طی کنید و کلی زمان را در ترافیک به سر ببرید، بهترین کار این است که به سقف کاذب جنوب تهران که در منطقه زندگی خود تان هم هست مراجعه کنید. طراحان مشغول در این مراکز همواره آماده پاسخ گویی و معرفی انواع سقف کاذب و راهنمایی به شما هستند، وقتی می گوییم انواع سقف کاذب یعنی بیش از دو نوع هستند، بنا بر تنوعی که در آن ها وجود دارد موارد استفاده محل قرار گیری آن ها نیز متفاوت است. اگر شما هم می خواهید درباره انواع سقف کاذب و مزایای آن را بدانید تا آخر این مطلب را بخوانید و با ما همراه باشید.

انواع سقف کاذب جنوب تهران

خدمات رسانی سقف کاذب جنوب تهران هیچ فرقی با شمال تهران ندارد. همه مراکز سقف کاذب سعی در رضایت مشتریان دارند پس اگر به سقف کاذب جنوب تهران مراجعه کنید آن به شما انواع سقف کاذب که در پایین نام برده ایم را معرفی می کنند:

  • سقف کاذب چوبی و شیشه ای
  • سقف کاذب آکوستیک و رابیتس
  • سقف کاذب طلقی و کناف
  • سقف کاذب ترکیبی و آلومینیومی
  • سقف کاذب گریلیوم و آی گلس و مجازی
  • و غیره…

همه سقف کاذب هایی که در بالا نام بردیم به راحتی در سقف کاذب جنوب تهران قابل طراحی و اجرا است با وجود سقف کاذب می توان دیزاین خانه ها را هم به صورت کلاسیک و هم به صورت نئوکلاسیک تشکیل داد. سقف کاذب شیشه ای به صورت تکه های رنگی شیشه است که از سقف کاذب های دیگر سنگین تر و نصب آن نیز سخت تر است. سقف کاذب چوبی به صورت مربع های چوبی است که در کنار یکدیگر چسبیده اند و نصب آن به صورت کلاف کشی باید محکم باشد. سقف کاذب آکوستیک بیش تر کاربرد آن در سالن سینما و تئاتر و کنسرت است زیرا عایق صدا است پس بهترین انتخاب در چنین مکان هایی است.

سقف کاذب جنوب تهران

سقف کاذب چه مزایایی دارد؟

قطعا در بند های بالا به موارد کوچکی از مزایای سقف کاذب اشاره نمودیم اما باید توجه داشته باشید که سقف های کاذب مزایای دیگری هم دارند برای نمونه این سقف از نفوذ سر و صدا بین طبقات جلوگیری به عمل می آورد، بسیار ارزان است و قابل مقایسه با سقف اصلی نیست زیرا در هر موقعیتی می توان آن را جا به جا نمود و یا این که طراحی آن را تغییر داد. به وسیله سقف کاذب می توان نور پردازی زیبایی در محیط ایجاد کرد چنین مزایایی در قسمت پذیرایی خانه مفید است. با نصب عایق حرارتی در سقف های کاذب می توان از انتقال گرما و حرارت جلوگیری به عمل آورد از این رو مصرف سوخت را کم تر می کند زیرا گرما را در محیط نگه می دارد. با وجود سقف کاذب می توان لوله کشی ها و سیم های برق را به راحت مخفی نمود به صورتی که مقابل دید نباشد. به همین راحتی می توان از مزایای بی شمار سقف کاذب بهره برد. پس معتل نکنید و به سقف کاذب جنوب تهران مراجعه کنید تا زیبا ترین و شیک ترین سقف کاذب را برای شما طراحی و نصب کنند.

در فضا های مختلف از چه نوع سقف کاذبی استفاده کنیم؟

قبلا هم گفتیم که هر مکانی، سقف کاذب مخصوص خود را می طلبد از این رو باید به این اصل توجه کنید تا با نصب آن فضای شما به بهترین شکل ممکن دیزاین شود. برای مثال سقف اتاق خواب شما فضایی است که برای استراحت شما است به همین خاطر باید سقف کاذب آن طوری طراحی شود که کاملا یکدست و آرام بخش باشد اگر عایق صدا و حرارت هم باشد که چه بهتر، در چنین فضایی اکثرا از سقف کاذب ترکیبی استفاده می کنند زیرا استفاده از رنگ های لایت و آرام بخش هم تاثیر گذار است، و اما استفاده از سقف کاذب در مکان های اداری یکی دیگر از دغدغه های افراد است زیرا ساعات زیادی را در آن سپری می کنند پس مهم است که دلباز باشد و تمرکز افراد را بهم نریزد، در این صورت سقف کاذب کناف بهترین انتخاب خواهد بود زیرا انعطاف پذیری خوبی دارد و خیلی راحت می توان به نور پردازی ایده آل در آن مکان رسید. پس همان طور که متوجه شدید نمی توان از یک نوع سقف کاذب در تمام مکان ها استفاده نمود.

سقف کاذب جنوب تهران

سقف کاذب طلقی و کناف و مجازی

سقف های کاذب طلقی از ورقه های نازک طلقی ساخته شده اند که بسیار هم سبک هستند و نصب آن ها نیز آسان است. سقف کاذب کناف هم با انعطاف پذیری بالایی که دارد به راحتی قابل نصب و تعمیر است. و اما طراحی سقف کاذب مجازی بسیار جذاب و منحصر به فرد است و محیط از پیش تعیین شده ای را می طلبد، پس از شما عزیزان درخواست داریم که لطفا سقف کاذب مورد نظر خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا از سقف کاذب جنوب تهران سفارش دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *