سقف کاذب شمال تهران

سقف کاذب شمال تهران

احتمالا شما عزیزان هم با سقف کاذب آشنایی دارید و می دانید که چنین سقفی از طراحی های زیاد و زیبایی برخوردار است و به سقف اصلی متصل می شود، بعضی از انواع سقف کاذب سنگین هستند اما برخی از آن ها نیز سبک هستند، انتخاب سقف کاذب کار مشکلی نیست اما باید توجه داشته باشید از چه سقفی برای چه مکانی استفاده می کنید، امروزه با طراحی های فوق العاده بر روی جنس های متفاوتی از سقف کاذب توانسته اند مکان های مختلف را دلباز تر و دلنشین تر جلوه دهند، البته که طراحی و نصب سقف کاذب شما را متحمل هزینه می کند اما این هزینه زیاد نیست. اکنون می خواهیم از انواع سقف کاذب شمال تهران ، جنس آن، و هم چنین چگونگی نصب آن صحبت کنیم پس اگر شما هم مشتاق اجرای چنین طرحی هستید و به اطلاعات بیش تر نیاز دارید با ما همراه باشید.

سقف کاذب شمال تهران

جنس سقف کاذب

همان طور که در قسمت بالا هم گفته شد جنس سقف های کاذب شمال تهران با یکدیگر متفاوت است، همین امر سبب اختلاف وزن سقف کاذب می شود می پرسید چگونه؟ خوب گوش کنید. ببینید یک نوع سقف کاذب وجود دارد به نام سقف کاذب شیشه ای همان طور که از نامش پیدا است جنس آن از شیشه است. اما نوع دیگر سقف کاذب وجود دارد به نام سقف کاذب طلقی که از سقف کاذب های دیگر سبک تر است زیرا جنس آن از ورقه های نازک طلقی است و به خاطر همین نازک بودن نور را هم از خود عبور می دهد. پس هنگام انتخاب سقف کاذب باید به جنس آن نیز توجه کامل داشته باشید، زیرا عدم توجه به چنین اصلی ممکن است سبب اتفاقات خطرناکی شود. مثلا استفاده از سقف کاذب شیشه ای هنگام وقوع زلزله می تواند بسیار خطرناک باشد پس باید توجه نمود در شهر های زلزله خیز از این نوع سقف کاذب استفاده نکرد.

نصب سقف کاذب

قبل از هر چیز این مژده را به شما عزیزان می دهیم که در تمام ناحیه های تهران مراکز سقف کاذب وجود دارند که به بهترین نحو ممکن در حال خدمات رسانی به مشتریان خود هستند زیرا باور دارند که رضایت مشتری الویت کار آن ها است، از این رو نهایت تلاش خود را می کنند اکنون که در تمام نقاط تهران از جمله:

  • شمال تهران
  • جنوب تهران
  • شرق تهران
  • و غرب تهران

چنین مراکزی وجود دارند کافی است به آن ها مراجعه کنید و مکانی که می خواهید سقف کاذب بزنید را به آن ها بگویید آن ها همه اطلاعات لازم درباره سقف کاذب را به شما می دهند و همه راهنمایی های لازم را با شما در میان می گذارند به همین سادگی می توانید مدل و طراحی مورد نظر خود را به آن ها بگویید. سقف کاذب شمال تهران، سفارش شما را با همان مدل و جنس و طراحی به شما تحویل می دهند. نصب سقف کاذب نیز کار تخصصی و مهمی است زیرا بسیار اهمیت دارد که سقف کاذب شما محکم و درست متصل شود. سقف کاذب شمال تهران کار انجام اتصال را نیز خود شان انجام می دهند پس لازم نیست نگران باشید.

سقف کاذب شمال تهران

منظور از انتخاب سقف کاذب برای مکان های مختلف چیست؟

در بند های قبل هم گفته شد که سقف کاذبی که برای مکان های متفاوت انتخاب می کنید با یکدیگر فرق دارند، برای مثال و تفهیم بیش تر این موضوع با ما همراه باشید. ببینید همان طور که می دانید مکانی مانند کتابخانه باید محیطی گرم و آرام بخش و ساکت و خوش رنگ باشد که بتوان با خیال راحت در آن کتاب خواند و از فضا لذت برد. اما مکانی مثل سالن تئاتر و یا سینما باید طوری طراحی و ساخته شود که صدا های بلند موجود در آن به بیرون نفوذ نکند از این رو باید سقف کاذبی برای آن در نظر گرفت که عایق صدا باشد، پس بر این اساس بهترین سقف کاذب شمال تهران برای محیط کتابخانه سقف کاذب چوبی است و برای محیطی مثل سالن تئاتر و سینما سقف کاذب آکوستیک مورد قبول تر است زیرا عایق صدا است و نصب آن نیز بسیار ساده است.

از سقف کاذب در چه مکان هایی استفاده می شود؟

بسیاری از افراد نمی دانند که از انواع سقف کاذب در چه مکان هایی نصب می شود. ما این جا هستیم تا شما را مطلع کنیم تا شاید شما هم ترغیب شوید از چنین سقف های کاذب شمال تهران در منازل و محل کار خود نصب کنید، به دقت گوش کنید بسیاری از افراد از سقف های کاذب گچی در قسمت پذیرایی خانه ها استفاده می کنند و نور پردازی سالن را به وسیله آن انجام می دهند، از سقف های کاذب هم چنین در قسمت ورودی منزل و یا قسمتی که میز نهار خوری وجود دارد استفاده می شود زیرا مرکز توجه و مشاهده قرار می گیرد، اما استفاده از سقف کاذب به همین مکان ها محدود نمی شود بلکه دو قسمت حمام و دستشویی و یا حتی تراس منازل زیر می توان از سقف کاذب متناسب با آن مکان استفاده نمود. البته توجه داشته باشید که در مکان هایی نظیر شرکت های لوکس و سازمان و اداره های مهم برای عایق بودن صدا و زیبایی بیش تر از سقف های کاذب استفاده می کنند.

سقف کاذب شمال تهران

انتخاب سقف کاذب در شمال تهران

با وجود معرفی کامل سقف کاذب و عنوان نمودن انواع آن به شما عزیزان لازم دانستیم که بگوییم اگر اکنون تصمیم به نصب سقف کاذب در قسمت های مختلف خانه و یا محل کار تان گرفته اید بهتر است به سقف کاذب در شمال تهران مراجعه کنید زیرا دارای تنوع بی نهایتی در رنگ و طرح هستند، هر کسی که مشتری آن ها بوده رضایت کامل داشته هم از نحوه برخورد افراد مشغول در آن و هم از کیفیت و طراحی سقف های کاذب و هم چنین جنس کار که بسیار مهم است که مرغوب باشد و به سادگی تخریب نشود، این افراد اولویت شان رضایت مشتری است و این رضایت را از هر جهت که بتوانند کسب می کنند فرقی نمی کند از نظر جنس کار، طراحی و مدل کار و یا نصب دقیق و درست کار باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *