سقف کاذب شرق تهران

سقف کاذب شرق تهران

از سقف های کاذب برای طراحی و زیبا سازی محیط استفاده می شود، سقف کاذب در واقع یک سقف مجزا با جنس به خصوص و طراحی بی نظیر است که به سقف اصلی بنا متصل می شود. این اتصال به سقف اصلی هم سختی های خود را دارد به این صورت که باید کاملا محکم و دقیق نصب شود و تحت هیچ عنوان تخریب نشود. برای شرق نشینان تهران این مژده را داریم که سقف کاذب شرق تهران در حال فعالیت و خدمات رسانی به مشتریان عزیز و خوش ذوقی است که می خواهند فضای اطراف خود را زیبا تر و دلنشین تر نمایند و آرامش را به خانه های خود ببرند. در ادامه به شما انواع و اقسام سقف کاذب را خواهیم شناساند. هم چنین در باره مکان نصب سقف کاذب نیز صحبت خواهیم کرد پس لطفا با ما تا پایان این مقاله همراه باشید. شاید شما هم یکی از کسانی باشید که برای دیزاین خانه و یا محل کار خود از سقف کاذب استفاده می کنید.

سقف کاذب شرق تهران

فعالیت سقف کاذب شرق تهران

ممکن است بپرسید افرادی که در سقف کاذب شرق تهران کار می کنند دقیقا چه فعالیتی دارند؟ اکثر افرادی که برای طراحی و نصب سقف کاذب به این مراکز مراجعه می کنند می دانند که افراد مشغول در سقف کاذب شرق تهران افراد بسیار با خلاقیت و با استعداد و با اخلاق هستند که سقف کاذب را به زیبا ترین شکل ممکن طراحی و دیزاین و رنگ می کنند، با صبوری به تمام سوالات مشتریان پاسخ می دهند هم چنین راهنمایی های لازم را می دهند. نصب سقف کاذب نیز به عهده این افراد است که همواره به بهترین حالت ممکن و به سادگی این کار سخت را انجام می دهند. هم چنین سقف های کاذب را تعمیر می کنند. از این رو شما عزیزان می توانید با خیال راحت طراحی سقف کاذب منزل و یا محل کار تان را به آن ها بسپارید.

سقف کاذب را در چه مکان هایی نصب می کنند؟

اگر با انواع سقف کاذب آشنایی داشته باشید می دانید که تنوع در آن ها زیاد است از آن گذشته از طریق رنگ های مختلف نیز می توان در آن ها تنوع ایجاد کرد، اما برخی افراد می گویند که سقف کاذب را فقط در قسمت پذیرایی نصب می کنند. امروز ما این جا هستیم تا به شما بگوییم این طور نیست زیرا با وجود این همه تنوع در طرح و رنگ و جنس می توان قسمت های زیادی سقف کاذب نصب نمود برای این که بهتر متوجه شوید این مکان ها را در زیر نام برده ایم دقت کنید:

  • سقف سالن پذیرایی
  • سقف آشپز خانه و قسمتی که میز غذا خوری وجود دارد
  • سقف اتاق
  • سقف حمام
  • سقف دستشویی
  • سقف محل کار و ادارات
  • و غیره…
سقف کاذب شرق تهران

پس همان طور که می بینید می توان اکثر مناطق خانه را به زیبایی هر چه تمام تر دیزاین کرد البته که این روش هزینه می خواهد اما با توجه به نوع و جنس سقف کاذبی که انتخاب می کنید کم و یا زیاد خواهد بود اما در کل نسبت به زیبایی و یک دستی بی نظیر آن کاملا ناچیز است. پس به راحتی می توان به سقف کاذب شرق تهران مراجعه کرد و با کم ترین هزینه و کوتاه ترین زمان شیک ترین فضا را در خانه و محل کار ایجاد کرد. در ادامه درباره جنس و نوع سقف های کاذب بیش تر خواهیم گفت، اگر مشتاق شنیدن هستید ما را همراهی کنید.

نوع و جنس سقف کاذب شرق تهران

سقف های کاذب انواع زیادی دارند که می توان به وسیله همین ویژگی مانور زیادی روی دیزاین خانه ایجاد کرد، به این صورت که در هر مکانی از نوع سقف کاذب خاصی که می طلبد استفاده نمود. دسته بندی سقف های کاذب به صورت سقف کاذب کناف، شیشه ای، چوبی، طلقی، رابیتس، آکوستیک، گچی، آلومینیومی، آی گلس، مجازی، ترکیبی، گریلیومی و غیره است که هر کدام از این انواع از جنس خاصی هستند که البته جنس اکثر آن ها از نام شان مشخص است و لازم به توضیح نیست که سقف های کاذب شیشه ای و چوبی و گچی و آلومینیومی به ترتیب از جنس شیشه و چوب و آلومینیوم است. اما سقف های کاذب دیگری هم چون گریلیوم از جنس آلیاژ و یا آلومینیوم است، سقف کاذب کناف از جنس گچ است، سقف کاذب آکوستیک از جنس ورقه های چوبی و گچی است هم چنین سقف کاذب ترکیبی که از ترکیب چند نوع سقف کاذب تشکیل می شود. در سقف کاذب شرق تهران انواع این  سقف های کاذب با تنوع رنگ وجود دارند. شما می توانید با مراجعه به آن ها بدون محدودیت طرح و رنگ مورد نظر تان را پیشنهاد بدهید.

سقف کاذب شرق تهران

هنگام سفارش سقف کاذب شرق تهران به چه نکاتی توجه کنیم؟

یک سری نکات وجود دارند که هنگام سفارش سقف کاذب باید آن ها را یاد آوری و رعایت کنید، برای مثال حتما باید توجه داشته باشید که وزن سقف کاذب شما از یک حدی بیش تر نشود زیرا ممکن است سقف اصلی و ستون های آن فضای مورد نظر ظرفیت آن وزن را نداشته باشند، پس بهتر است از سقف کاذبی استفاده کنید که وزن سبکی داشته باشد مانند سقف کاذب کناف و یا طلقی. هم چنین هنگام سفارش سقف کاذب باید به رنگ آن توجه داشته باشید زیرا در قسمت پذیرایی بهتر است از رنگ های گرم و خنثی به صورت ترکیبی استفاده شود و هم چنین در اتاق خواب از رنگ های سرد و آرامش بخش استفاده نمود، البته که در قسمت غذا خوری اگر از رنگ های گرم و اشتها بر انگیز استفاده شود بهتر است. از دیگر نکاتی که بهتر است به آن توجه کنید انتخاب سقف کاذب معروف و معتبری هم چون سقف کاذب شرق تهران است. البته مناسب تر است قبل از شروع کار حتما درباره قیمت سقف کاذب صحبت کنید تا آن را با بودجه خود تطبیق دهید و در صورت وجود بودجه ثبت سفارش کنید. البته که سقف کاذب شرق تهران کاملا منصفانه و با کم ترین هزینه، با کیفیت ترین و شیک ترین سقف کاذب را برای شما طراحی و نصب می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *