10 روش که خانه شما را در سال 2017 شکل میدهد

آماده باشید برای یک سال درخشان و پر از رنگ ها شاد . نقش ها و الگو های رنگارنگ و چند پیچ و تاب غیر منتظره . ( البته رویکرد های سال 2016 را هم فراموش نکنیم . )

سبز روشن

این سایه شاد سبز است که در دکور خانه، مد و طراحی تجاری در سال 2017 دیده می شود. رنگ “پانتون” سال 2017 رنگ سبز به معنای تجدید حیات میباشد . طبق گفته پانتون ” رنگ سبز رنگی است که ما میتوانیم در محیط پیچیده اجتماعی و سیاسی امروز در خانه هایمان استفاده کنیم. ”

پروانه ها

طرح پروانه ها در خانه باعث افزایش شادی و احساس خوسبختی میشود . مانند آپارتمانی که در بالا تصویر آن میباشد این طرح بر روی ظروف و دیوار ها نقش بسته است . پروانه نماد فضیلت و خوشبینی میباشد که در فضاهای مختلف بکار بده میشود . پروانه نشانه یکی بودن مذهب ها ، لهجه ها و قومیت های مختلف میباشد . نقل قول از سعدی ” بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند ” با استفاده از این طرح در خانه خود میتوانید احساس همدلی و خوشحالی به میهمانان خود بدهید .

دیترویت – میشیگان

آثار هنرمندان از جمله طراحان داخلی در شهر دیترویت بصورت فراوان به چشم میخورد . شهر دیترویت که سازه ای از دوران رنیسانس دارد میتواند یک الگو برای طراحان باشد که در سازه های شهری و داخل خانه از آن استفاده کنند . مهمترین بخش هنری شهر دیترویت که در موزه هنری آن شهر به چشم میخورد استفاده از مجسمه ها و نقاشی های تاریخی هست که میتوان از این نوع وسایل در دکور خانه استفاده کرد . ( یکی شدن حال و گذشته ) به عبارتی دیگر سبک مدرن کلاسیک . برای دریافت طرح ها و نقشه های آپارتمان های شهر دیترویت میتوانید با مهندسین بوم سازه مشورت کنید .

طرح ها مخلوط

این طرح برای اولین بار در هفته مد نیویورک اوایل سال 2016 معرفی شد . پس از آن این طرح با استقبال مردم مواجه شد و منتقدان در مورد این طرح گفتند که ” با اینکه طرح بسیار شلوغی دارد ولی برعکس شلوغی آن بسیار آرام بخش میباشد ” این سبک برای کسانی که میخواهند در طراحی دکوراسیون منزل خود از رنگ ها و طرح متضاد استفاده کنند بسیار پرکاربرد میباشد .

طرح های مصنوعی

طرح های مصنوعی یکی از پرکاربرد ترین و شیک ترین مصالحی هست که در سال 2017 استفاده میشود . برای مثال سقف خانه های که از چوب مصنوعی استفاده میکنند دیگر نه پوسیده میشوند و توسط حشرات خورده میشوند . این نوع طرح که حتی جایگزین مناسبی برای کفپوش ها پارکت شده است . لمینیت سبک مصنوعی جدید این طرح میباشد که طرح های سنگ و چوب بسیاری دارد . شما میتوانید تنوع این طرح ها را در سایت بوم سازه مشاهده نمایید .

بافت

ما وقت زیادی را صرف نگاه کردن به صفحه های نمایش تخت میکنیم ، بنابراین طراحان با بکار بردن یک نوع بافت خاص در روکش محصولات خود مشتری را وادار به لمس کردن آن کالا میکند . این بافت از پیچ تاپی که از پایین تا بالای طرح شامل شده است ساخته شده و حتی گره هایی وجود دارد از نخ های لوکس و زیبایی که در عین سادگی زیباترین را به ارمغان میاورد .

آبی دریای یا تیره

اگر شما میخواهید رنگ کابینت با رنگ دیوار خانه خود را تغییر دهید رنگ آبی دریایی در سال 2017 جایگزین بسیار مناسبی به جای رنگ تیره میباشد . یک پیچ و تاب مدرن با احساس سنتی . این نوع رنگ فضایی به شما میدهد که به هیچ در آن احساس کمبود جا نخواهید کرد و فضای خانه شما را بزرگ تر نشان میدهد .

طرح های دستی

سالهاست که جهان هنر را در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر دنبال میکند . در حالیکه در سال 2017 بار دیگر صنعت دکوراسیون به سمت هنر های دستی کشیده شده است . مانند گلدان شیشه ای که بصورت دستی و ساده زیبایی را به خانه شما میاورد .

سفید خام

همانطور که طراحان در سال 2017 به هنرهای دستی روی آورده اند رنگ سفید خام یا سفید استخوانی رایج شده است . این رنگ در عین سادگی زیبایی خاصی دارد و خانه ی شما را مدرن میکند .

لوازم خانگی و کمد ها تاشو

استفاده از سازه های کم جا در آشپزخانه و اتاق ها باعث میوشد که فضای خانه بزرگ تر نشان دهد . حتی این سازه در آشپزخانه های جزیره ای هم کاربرد دارند و شما میتوانید بیشترین وسایل را در کنترین جا قرار دهید و بصورت بهینه از تمام محیط خانه استفاده کنید . در اتاق ها کمد ها و تخت های تاشو باعث ایجاد فضاهای راحت و باز میشود که استفاده این سازه ها در آپارتمان بسیار مناسب میباشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *