مدل های کابینت سفید طلایی برای آشپزخانه های شیک و مدرن

کابینت ها  از اصلی ترین اجزاء در آشپزخانه ها با دکوراسیون کلایسک و مدرن محسوب می کرد. کابینت های آشپزخانه اگر بدرستی انتخاب شوند می توانید شاهد ایجاد دکوراسیونی بی نظیر و شیک در فضای آشپزخانه منزل تان باشد بنابراین بهتر است در انتخاب مدل کابینت آشپزخانه کوچک و بزرگ حساسیت لازم را به خرج دهید.

کابینت با طرح و رنگ های متنوع خود باعث جلوه بیشتر طراحی داخلی آشپزخانه می شوند و با توجه به اینکه امروزه اغلب آشپزخانه ها به صورت اپن و جزیره طراحی می شوند انتخاب طرح و رنگ کابینت برای آشپزخانه از اهمیت زیادی برخوردار است. توجه داشته باشید که علاوه بر مدل و طرح کابینت آشپزخانه باید در انتخاب رنگ آن ها نیز حساسیت لازم را به خرج دهید و بهتر است رنگ کابینت با توجه به سایر رنگ های بکار برده شده در فضای آشپزخانه انتخاب شود.

مناسب ترین و پرطرفدارترین رنگ برای کابینت های آشپزخانه رنگ سفید است زیرا این رنگ دارای ماهیت خنثی است و با هر رنگی می توانید آن را ترکیب کنید. ترکیب رنگ طلایی و سفید برای کابینت های آشپزخانه ترکیب رنگی ایده آل و زیبایی است. اغلب از مدل کابینت سفید طلایی در فضای آشپزخانه ها با دکوراسیون کلاسیک استفاده می شود و علاوه بر این طلایی رنگ بی نظیر و اشرافی است و اگر با رنگ سفید ترکیب شود فضای آشپزخانه منزل شما بی نظیر و باکلاس تر به نظر می رسد.

*  سفارشات خود را در زمينه دكوراسيون بصورت تماس تلفني و يا از طريق سايت و ايميل و يا حضوري ثبت نماييد.
مشاوره و بازديد بصورت رايگان

info@boomsazeh.com

77045764
09125244593

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *